Všeználek

T-mobile tarif do 26 let.

Chtěl bych se zeptat od kolika let můžu mít tento tarif.Je pouze do 26 ale od kolik let tam nenapsali.

Díky za odpovědi

http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/ta­rify-a-ceny/pro-mlade-bav-se
Doplňuji:
Bude mi 15 a schopný platit si to jsem,chci si obědnat ještě internet a k tomu mobil…peníze pro mě nejsou překážkou.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

pisou sice do 27 a jeslize nepisou od kolika, pak to plati od narozeni, resp. od doby, kdy ses si jist, ze si to zvladnes platit sam

Další odpovědi
ReHu

Sice to není k tel. tarifům, ale když pro tebe v 15 letech peníze nejsou překážkou, proč hledáš pro rodiče levné dárky k vánocům. Proč nehledáš takové, které by uji udělaly radost ať už levné nebo drahé?