Avatar uživatele
Ančikk

T-mobile move – výměna baterie

Dobrý den, vlastním telefon T-mobile move už něco přes rok a nevím proč, když sem se chystala dát si mobil nabít, začal blbnout a vůbec nereágoval na připojení k počítači ani do zásuvky. Asi na milióntý pokus se mi ho podařilo nabít, ael dnes takové štěstí nemám. Při mém laitském „vzdělání“ předpokládám,že mám něco s baterií a chtěla bych se zeptat, jestli mám jen koupit novou baterii a nebo dát mobil prostě na opravu. Po případě,kolik by to stálo. Na internetu jsem o tom nenašla ani slovo, budu vděčná za cokoliv! Předem děkuji, Anička

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

mozna bude jen spatny kontakt …vem vaticku do usi potri ji lihem a ocisti spoje..u baterie i v mobilu…ja bych si to zjistil lehce ale ty asi skousecku doma nemas …no pak este pokud je nabita zjistis tak ze vytahnes baterii a prilozis naty plisky jazyk…pokud je nabita budes citit brneni…nechutne ale taky moznost …no a pak mas treba spatnou nabijecku…taky moznost a to zjistis uplne stejne …ma kolem5 voltu takze te to nekopne spis drive ucuknes…(neboli to je to neprijemne…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Rozhodně nekupuj novou baterii, pokud nebudeš mít ověřené, že je vadná. Chyba může být kdekoli a bez měření nemá smysl o tom polemizovat. Jediné, co můžeš udělat je, ověřit si, jestli není někde zoxidovaný nebo ohnutý kontakt. Jinak doporučuju servis. O ceně nemám ponětí, musejí ji ale sdělit předem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Uff, skoro 5V, to by byla síla.. baterky do mobilu mají zpravidla 3,7V…
Osobně bych to viděl na špatný kontakt – osobně bych to odnesl do servisu, mobil je opravdu malé zařízení a obávám se, že kdybyste ho rozebrala, tak nevím jeslti byste ho dala zpátky dokupy nebo s něčím nehla.

Budu opravdu upřímný – ono tohle je takový laciný asijský krám, prostě levný už od pohledu a tam bych nějakou delší výdrž jak rok/dva nečekal. Nevím jeslti by se s tím dalo něco udělat, asi to bude opravdu na nový mobil, samozřejmě budete-li chtít, konktaktujte mne přes vnitřní poštu a rád Vám poradím s výběrem mobilu (samozřejmě podle Vaších požadavků).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek