tomik2

t-mobile-mobilní internet nejde

Zapnul jsem si internet do mobilu svého mobilu a když se chc připojit tak se prostě nepřipojím.Čas mám v pořádku.Čím to je?
Doplňuji:
mám prestigio 4020 duo

Odpovědi
nevimadghjhg

Co máš za typ mobilu? Operátor?
Doplňuji:
Třeba nemáš u operátora povolenou službu internet v mobilu. Zkus zavolat svému operátorovi.

Hohny

Jestli si nekupoval telefon přímo u operátora, tak ho musíš příslušně nastavit pro tvého operátora. Na stránkách operátora ho můžete konfigurovat, bohužel výrobce Prestigio není podporován.
Takže musíte nastavit ručně, v androidu se moc nevyznám, ale určitě nebude problém to v nastavení telefonu vyhledat (nastavení-připojení) a zadat tam tyto údaje. Vlastně vyplníte jen to APN a internet by vám měl jít, když už u toho budete, nastavte i MMS, aby vám fungovali.
http://www.t-mobile.cz/web/cz/p­odpora/nastave­ni-telefonu/nastaveni-telefonu-pro-mms-wap-a-e-mail