pája139

Nevíte někdo prosím jak zrušit automatickou obnovu balíčku internet v mobilu?

T-mobile internet v mobilu
Nevíte někdo prosím jak zrušit automatickou obnovu balíčku internet v mobilu? Uz jsem to jednou vypinala ale bouzel jsem zapomela jak a ted kdyz sem si dobila kredit tak mi to napsalo zpravu ze se internet v mobilu vypnul a asi o minutu pozdeji zas prisla zprava ze se mi strhavaji dalsi penize a internet se mi opet zapina…

Odpovědi
JájsemRaibek

zavolej na 4603 a požádej o deaktivaci internetu.