LucyVillain

Systémová chyba – chybí htmlayout.dll

Zdravím, už několik týdnů mi notebook (win 7) několikrát denně náhodně vyhazuje tuhle hlášku (viz. přiložený obrázek). Nemám tušení, o jaký program jde a nevím, jak to zjistit, abych tam mohla soubor .dll případně vložit (či program přeinstalovat). Víceméně bych to neřešila, ale vyskakuje to např. když sleduju videa na Youtube a je to celkem rušivý element. Pokud někdo ví, co s tím, budu ráda za radu, děkuji.

Odpovědi
Nick213

Z tohoto popisu a obrázku jen těžko říct, kde se stala chyba. Zkuste se podívat na přiložený odkaz –

Zdroj: https://pc-help.cnews.cz/vi­ewtopic.php?t=188148