Vlosa_xD

Poraďte prosím, proč nejde spustit systém Win7?

Ráno jsem spustil ntbk ACER s win7, normalne se spoustel a pak najela cerna obrazovka s timhle textem: zotavení systému windows z chyb. Systém windows se nepodařilo spustit. Příčinou mohou být nedávné změny hardwaru nebo softwaru.. A mohu kliknout na Spustit nástroj oprava spouštění systému (doporučeno) nebo spustit win obvyklym zpusobem… Kdyz ho spustim obyklym zpusobem tak tohle najede znovu… A když kliknu na oprava systému tak najede ze win nacita soubory a pak černá obrazovka a nic se nedeje.. Pomozte mi prosím Dopňuji: nedávno byla aktualizace

Odpovědi
Zbynas

Pravděpodobně smazané některé drivery nebo důležité soubory windows, doporučuji reinstal (může být i z pirátské kopie, pokud použiješ originál serial key, je napsaný na NB).

gecco

No – a co´s dělal před posledním vypnutím???
Nějaký (re)instal SW, (re)instal ovladačů…
___
Máš bod obnovy?
________________
Jóó – aktualizace…
Jo – nedávno jsem cca totéž potkal na Win 8 – pomohl jen reinstal (MS prostě zkur… patch)…
___
Pokud tam máš data, zazálohuj si je po bootu ´odjinud´ (LiveCD) a reinstalni to.
😉