jiri2105

systém push

Na odpadkovém koši mi už 2* podlehlo otvírání push. Poprvé reklamace, teď jsem to násilně rozebral a je v tom takovej malej jezdec z plastu co se lehce ulomí. Nemá někdo zkušenost co s tím nebo kde to sehnat?

Nejlepší odpověď
Bumbes

dvě možnosti:
a – opakovat reklamace, po třetí stejné reklamaci vzniká nárok na vrácení peněz (odstoupení od kupní smlouvy),
b – koupit jiný typ koše,

Další odpovědi
iceT

A co tak treba novy kos?Pokud si opravite toho jezdce,stejne se casem rozbije,a pokud sezenete novou soucastku,udela vam to totez.