Synovi " skace " obcas noha. Kdyz sedi. Ja mu na ni chci dat cihlu. ! 🙂

Smeje se , ze mu bude skakat i tak. 🙂 Proc mu skace ? Sam nevi . -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Noha mně poskakovala při neurologickém vyšetření.

Proč skáče vašemu synovi – nevím. Ale něco jsem vyhledala, podívejte se, třeba je to podobný případ.

Zdroj: http://www.mo­jestarosti.cz/po­radna/zdravi-nemoci-me-zavislosti/zdra­vi/syndrom-neklidnych-nohou-manzel-klepe-porad-levou-nohou.html

Další odpovědi
www

Taky nevím proč, ale stávalo po mi to, pokud se noha opírala o zem jen prsty nebo patou. „Rozkmital“ se stehenní sval. Stačilo si sednout „pořádně“, nebo čapu na chvíli natáhnout. Cihla nepomůže, test proveden!
Jó nervy si s náma dělají leccos a snad je to jen toto 😉

baghira

Řešení je nevšímat si toho. Pokud to není synův problém, proč by to měl být tvůj?

Děda Louda

Příčinu neznám, ale nabízí se praktické využití. Mohl by občas skočit se džbánkem.

pokazdejinak

někde jsem četla, že tento tzv. syndrom neklidných nohou může být i příznakem nějakého nebezpečného onemocnění… taky se mi občas večer klepou, ale ještě jsem nenašla odvahu udělat ze sebe u doktora hypochondra a zeptat se ho na to :/