Syn ma 4 r.Ma nizke IgA.Permanentni prujem se zapachajici stolici,abnormalne se poti,ma caste infekty.Hledam pricinu?

Test na mleko a celiakii je neg.Stezuje si na bolesti briska a hlavy.Aby mohl vubec chodit do skolky dostava 2× denne lactobacilky a koncentrovany sirup z boruvky na zahusteni stolice.

Nejlepší odpověď
anonym

Pochybuji,že vám zde někdo erudovaně poradí,zvlášť takto – dálkově.
U profíka jste byli?

Další odpovědi
hanulka11

Možná byste se měla poradit zde, ale bez bližšího vyšetření zřejmě diagnoza nebude možná.

http://www.vy­zivadeti.cz/kon­takty/online-poradny/online-poradna-pediatra.html

s tímto by správně ani neměl chodit do školky-může to být infekční a navíc ho to hrozně vysiluje a jeho organismus trpí-jděte k odborníkovi, vžijte se do toho, kdybyste to měl/a/ sama jak dlouho byste to vydržel/a/?