seniorka

Syn 20ti letý studoval, na rok přerušil studium a nyní zase studuje, mám nárok jako rodič na odpočet daně?

Odpovědi
ivzez

Ano, na slevu na dani budete mít nárok.
A pokud by si syn vedle studia našel brigádu,
měl by nárok na slevu také.

da ny

Snad vždy za dobu prezenčního studia syna do 26 let (nárok na odpočet, výživné, sirotčí a vdovecký důchod ), pokud není zaopatřený.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/