Godxon 1

SWAT 4! prosím pomoc!

Dobrý den, prosím o radu toho kdo hrál SWAT 4. Co je to „nastolit pořádek“ v zadání úkolu? Díky.
Doplňuji:
No jonesem blby, já zapoměl na jedny dveře. Ale vám díky za radu

Odpovědi
www

Jenom hráči jsou vždy na příslušném fóru, proto bych si nějaké vybral. Jen tam mohu očekávat nejrychlejší a kvalitní odpověď 😉
Vyber si

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=SWAT+­4+f%C3%B3rum&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

OLDA321

Myslím, že stačí všechny zatknout (i neviné) a splnit ostatní úkoly .. Nebo zabít zloděje/vrahy.