Svoboda slova?

myslíte že dnes se cenzuruje min,a že platí větší svoboda slova?

Nejlepší odpověď
anonym

Svoboda může být zaručena čímkoli,ale funguje?
Určitě to není jako za bolšána,ale jistě,třeba ve státním,nebo jiném velkohubém zájmu existuje.Minimálně funguje autocenzura.

Další odpovědi
Miroslavst

Svoboda slova je zaručena Ústavou, resp. Listinou základních práv a svobod.
Co se týče potlačování těchto ústavních práv, je to jak kdy a jak kde.
Prostě já jsem tu pán a tak to bude.
PS: Fuj, ten kroužek nad u

ten který je

Funguje ale nedokonale.Zkuste napsat nějaký článek kritizující některé naše milé spoluobčany a uvidíte.

kapka

Jak píše Miroslavst. Jen tu nikdo nezmínil „náhubkový zákon“, tak ho chci zmínit já. Ten tu Ústavu a Listinu trochu nerespektuje, ne?
http://www.ct24­.cz/domaci/na­hubkovy-zakon/

anonym

já vim ale ono si to píše co chce,když chci dát kroužek tak mám čarku a naopak to záleží jakou má asi má klávesnice náladu