Svítí mi na palubce INSP, co to znamená?

Nejlepší odpověď
hanny 2

InSP – Hláška sevisní prohlídky
Pokud se vám tato hláška objeví na počítadle ukazatele kilometrů, zde je postup jak ji odstranit.

Vypnout klíček, stisknout a držet nulovací tlačítko denního počítadla km a přitom zapnout klíček a držet tak dlouho dokud se neobjeví.....­...http://www­.astra-g.cz/view.php?cis­loclanku=2007030021

Další odpovědi
Ar

Sice nepíšete to podstatné, o jaké vozidlo jde, ale předpokládám, že je to koncernové VW.
INSP vás upozorňuje že je potřeba na servisní prohlídku. Může se to týkat výměny oleje a filtrů atd.