Avatar uživatele
anonym

Světlé griliášové trubičky, plněné bílou šlehačkou, na koncích lehce máčené v čokoládě a posypané trošku oříškovou drtí?

Trubičky griliášové světlé, se šlehačkou a na koncích s čokoládovým rantlem. Trošku pocukrované drcenými oříšky. Byly k mání za komančů a byly moc dobré – nevíte někdo o předpisu na to těsto? Slyšela jsem, že pekaři do něj smetli všechny drobečky, co zbyly – pozor i ty chlebové. Nezaměňovat za tzv. hobliny – to byly trubičky z lístkového těsta se žloutkovým krémem – tam předpis není problém. Třebí trubičky byly čokoládové se šlehačkou a ty taky nejsou problém. Jiné trubičky v cukrárnách za komančů prostě nebyly. Jde mi jen o ty griliášové. Děkuji za ochotu.
Doplňuji:
Bohužel, v linkách – obou, které jste mi dosud poradili jsem předpis nenašla. Spíš si myslím, jestli si toto nepřečte někdo, kdo byl za starého režimu pracovníkem v cukrářské výrobně, kde se trubičky dělaly. Dík i tak za pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? terry, johana 56, hanny 2, Damiana, briketka10 před 4436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Projdi recepty, třeba některý bude ten, který hledáš.

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&cp=8&gs_id=1f&xhr­=t&q=grili%C3%A1%C5%­A1ov%C3%A9+tru­bi%C4%8Dky&pf=p&scli­ent=psy-ab&source=hp&pbx=1­&oq=grili%C3%A1%C5%­A1o&aq=0&aqi=g4&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=9593ab­c0c8f1fb04&biw=1159&bih=­824

Kamarádka – cukrářka o zbytcích tedy nemluvila, jen říkala, že jí vždy pálily ruce, protože je potřeba je stáčet teplé, aby se nelámaly.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=gri­li%C3%A1%C5%A1ov%C3%A9+t­rubi%C4%8Dky+r­ecept&pbx=1&oq=g­rili%C3%A1%C5%­A1ov%C3%A9&aq=1&a­qi=g4&aql=&gs_sm=1&g­s_upl=0l0l1l260­l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&ba­v=on.2,or.r_gc­.r_pw.,cf.osb&fp=8f6ca­ab4fbefe8b1&biw=10­67&bih=535

nedělám je, ale tady v odkazu je hodně receptů..

terry já neopisovala jen jsi byla rychlejší 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
auluk

Recept sice nemám ale kdyš si je u nás v cukrárně dám tak se po nich můžu utlouct !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek