Avatar uživatele
filda01

kam ten svět spěje??

Ahoj všem. Tohle jsem se rozhodl, že vám napíšu, když jsem se dozvěděl, že se šíří noví virus s pojmenováním MERS… Už zabil přes 100 lidí a dalších +500 je infikovaných.
Jde o to, že hrozí válka na Ukrajině, kácí se pralesy, vymírají druhy zvířat, do ovzduší vypouštějí hromady škodlivých pylnů, lidé kradou a zabíjí se navzájem. Přichází k nám muslimové s jejich rasistickými názory.
Po světě je hromada virů a promiňte, ale připadá mi to jako by to mezi lidi pustili farmaceutický pracovníci naschvál, aby přišli s drahým očkováním, a aby vidělali.
Všechno je jen o penězích. Lidi nemají skoro žádné práva, jen to tak vypadá. Mám právo na to žít v Čr a nedýchat spodiny ? Ne, nemám- jsou všude !…
Když tohle píšu, tak je mi do breku, mám úplně otevřené srdce a píšu co mě teď napadá…
Je to hrozný a není co dělat… Možná se i já dožiji konce civilizace. Pokud ne, tak moje nedaleké potomstvo určitě ano..
Děkuji za váš názor co mi určitě napíšete..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Svet nekonci ani v nejmencim …Nemoci byly vzdy …Mor ..Cpanelska chripka …atd …Valky byly taktez …takze klid nebul na krasne.. ikdyby jednou lidstvo prestalo fungovat a vymrelo tak prosim nebud sobeckej …zem si konecne ulevi a planeta se z toho vzpamatuje zivot.. jako takovy pujde dal

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

svět nekončí, ba naopak, stojíme téměř na začátku Božího experimentu. Doporučuju přečíst následující článek – a vždy znovu, když budete mít podobnou depku. http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/56058/ceka­me-porad-konec-sveta-a-mame-pritom-pred-sebou-miliony-let.html

Zdroj: http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/56058/ceka­me-porad-konec-sveta-a-mame-pritom-pred-sebou-miliony-let.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dnes jsem četl že u MERS je třetí infikovaný. Jinak máš svým způsobem pravdu. To že svět končí se už říkalo, když se začaly zavádět parní stroje. To však neni důležité
Co však netuším na co se ptáš. Tady neni diskuzní fórum, ale odpovědi. Abych mohl dát odpověď, musím nejdříve znát otázku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Nepropadal bych panice, ale je načase vzít rozum do hrsti. Země tu bude i nadále, má pevnější „základy“ než si dokážeme představit. Žijeme v době, kdy si každý člověk bude muset uvědomit, komu vděčí za svůj život a začít podle toho jednat, dokud je ještě čas.
To co vidíme každý den, jsou jasné důkazy pravdivosti biblických předpovědí. Plní se do nejmenšího detailu a ti co zareagují správně, čeká krásná budoucnost :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Packal

Souhlasím s tebou. Je to hrůza, ale lidi nikdy nepoučí… Já jakožto buddhistka to pociťuji velmi intenzivně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Tenhle server je poradna – někdo se na něco zeptá a dostane odpověď. Není to chat, tyhle výlevy, ač srdcebolné, sem nepatří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilkasa

Mě nikdy nenapadlo že by to mohlo být kvůli penězím,ale jak jsem si to přečetla tak jen o kapičku měním názor.Sice pravda je k čemuj by jim byli peníze kdyby z toho hnusu zemřeli.Vážně nevím co mě čeká do budoucna teprve jdu do puberty a budoucnosti se trochu bojím.Nejen ty škodlivé látky a války,třeba i to znečišt'ování přírody může něco doplatit.Docela fajn by bylo jak to je třeba ted'.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek