Avatar uživatele
anonym

Svěříte se,jaké vaše jméno se skrývá za vašim nickem?

barbakan = Pavel

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

dědapetr = Petr

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Opět nešvar, otázka už byla 4×.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Děkuji Hanulce i Petrovi,že se mě trošku zastali.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pavle to není nic osobního, (podle pamětníků ses prý dokonce výrazně umravnil) já se jen obecně přidal ke skupině skalních, kteří se pokoušejí zkultivovat upadající úroveň Odpovědí a poukazují na soustavné ignorování kodexu.
Sám se jim snažím řídit, každá komunita má přece svá pravidla, tak proč by je nemohli respektovat i ostatní, když kodex je závaznou součástí registrace.
Admini pravidelně reaguje stejně a nic nevysvětluje, když už je to jednou dáno.
Lidé jsou gramotní a umějí číst.
Na silnici se taky s tebou nikdo nebaví, zda uznáváš vyhlášku, prostě neznalost zákona neomlouvá.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Není zač, já se těšila, že se zas něco dozvím, .......no tak nic.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ale je tu plno nových uživatelů

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko částečně ti dávám za pravdu, ale

  1. od poslední otázky během necelého měsíce přibylo jen pár a k tomu jednorázových
  2. Otázka mohla být formulována jinak, např. Vítáme nové uživatele od začátku prázdnin, svěříte se nám se jmény vašich nicků? … apod.

A hlavně, pravidla v kodexu hovoří jednoznačně a pro všechny stejně.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Dr.Axl pokud uvedete že otázka tady byla,bylo by namístě vložit odkaz a tak tvrzení potvrdit.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dědo nech sa páči:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=jak+se+jme­nujete&sa=Vyh­ledat#1673

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Myslel jsem při odpovědi na danou otázku a ne v diskuzi,tady to nemá ten význam.Jinak dík.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zadala som len: vaše jméno
nejaké odkazy to vyhľadalo, ale som lenivá to celé prebehnúť. ale určite to bolo tu už viackrát.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led, moc díky za snahu, věřím, že patříš k těm, kteří to chápou jako věc principu, nejde o žádné bazírování.
Prostě jsme přijali nějaká pravidla, ale stejně jako ve společnosti se mi nemusí soukromě líbit, ovšem chápeme, že bez nich bychom skončlili u anarchie.
Jsme civilizovaní lidé a ne pudová zvířata.
Provozovatel je zakomponoval odůvodněně, ostatní podobné stránky je mají také a nikdo se nad tím nepozastavuje.
Podívejte se na příbuzné Ontola, tam nikdy podobné problémy nebyly a všichni jsou slušní s běžnou samozřejmostí. A kodex mají i podrobnější.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sám dobře víš, že tady byla několikrát, tak který odkaz bys chtěl. Kerberus přece také jen uvede, viz modrá lišta, tam si to může každý ověřit.
Kromě toho je únavné opakovat stále totéž.
Pokud na tom trváš, lze to dodatečně doplnit, ale připadá mi, že teď už je to stejně pasé (natož v diskuzi, kam moc lidí nechodí).

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Jde o to,že ti noví třeba nevědí jak si to vyhledat,jak zadat do modré lišty to správné slovo.Nejde o mě,mě to problém nedělá si to vyhledat.A já na tom osobně netrvám.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Nedá mně, abych se do diskuze nezapojila. Led i Dr.Axl, děkuji za podporu. Opakuji se, když projdu otázky, většinou nic nového nepřinášejí, často se opakují. Než vložím svou otázku, podívám se do modré lišty, někdy se nezadaří, ale upozornění na opakování beru. Případně vložím poznámku.

Navíc se vkládají otázky do nesprávných kategorií. Přece se všechno boduje, proč si to někteří neuvědomují… Hůř se pak dotazy hledají podle jednotlivých kategorií. Admin. zařazení otázek občas řeší. Je doba dovolených, takže nejsou důslední. Aby byla otázka na přední straně, mohu tuto variantu zatrhnout u svého profilu…

Byla jsem zvyklá dodržovat pravidla, nemohu proto mnohé pochopit. Bez pravidel by vznikl chaos, nemluvím samozřejmě jen o Odpovědích. Prospělo by to určitě i této stránce.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Ještě jsem si všimla poznámky Dr.Axla. Ontola – odpovědi se nebodují, příjemná atmosféra, přiměřené reakce. Poděkování za správnou odpověď.

Podobné i na jiných poradnách. Přece všude jsou virtuální jedinci …

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek