Vr.

Jak postupovat, když chceme svěřit neteř do péče??

Chtěli bychom s manželem požádat o svěření sedmileté neteře do péče. Má oba rodiče, kteří spolu nežijí, švagr (manželův bratr) ji má každý druhý víkend. Neteř však všechen čas tráví u nás s našimi dětmi, nebo jsou všichni krátce u babičky. Neteř s námi tráví prázdniny, jezdí s námi na hory, na výlety, zajišťujeme pro ni letní tábor. Jaké máme šance? Na co bychom se měli připravit?

Odpovědi
Hykam

Zkusil bych se zeptat na sociálce, ale každopádně budete potřebovat souhlas obou rodičů, pokud to tedy je vůbec možné.