Svereni dcery do pece

jsem s manzelem a ziji v dome jeho rodicu, dole mame svuj byt.manzel s nama zatim nezije.ale chci si zazadat o dceru o svereni do me pece…je to mozne i kdyz budu nadale zit zatim u jeho rodicu dole a on s nama?samozrejme s tim souhlasi.trvaly pobyt ale mame jinde…dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste to upresnit,jaksi to je napsane zmatecne.Manzel nebydli s nami,ale bude a presto souhlasi se svereni do pece Vam.To mi nedava smysl,pokud trva manzelstvi jste odpovedni oba.I kdyz manzel je mimo spolecnou domacnost musi se financne podilet na vyzivu dcerky i Vas,svereni do pece,muzete zadat pred rozvodem.