Biedronca

Svědění pochvy ale zároven pálení při močení,co je to?

Zenské mohli byste mi poradit? Dnes mě celý den velmi svědí univtř pochva (není zarudlá,ani oteklá)a v posledních hodinách mám časté nutkání na malou a jen trošku mě při to při dokončování bolí. Záněty trpím vždy v teplých měsících ( min. rok 3×).Je to zánět vaginální, a nebo zánět močáku?

Nejlepší odpověď
iceT

CO se takhle zeptat odborného lékaře?
Osobně bych se přikláněla k potížím s ledvinami a močovým ústrojím,protože tyhle příznaky si pamatuju z vlastní zkušenosti,ale taky se dost dobře můžu mýlit,a právě proto bys měla co nejrychleji uhánět k doktorovi.

Další odpovědi
anonym

IceT má naprostou pravdu. Může jít o řadu potíží od přemnožení bakterií, přes zánět močové trubice aj. Bez odborného lékaře určit onemocnění ani správnou léčbu není možné. Nečekejte, bude to jenom horší.

terry

Myslíš, že jsme tu odborníci přes internetové lékažství???
Napiš mail na gynekologii, a uvidíš, jakou diagnozu ti stanoví.

mosoj

Pochvu nemám, ale typuji na zánět dolních močových cest. Pokud to necháte bez léčení
bude se to zhoršovat a jsou ohroženy ledviny.
Zejména u žen jsou močové cesty velmi krátké.

Kde mně zde zná, ví že zkušeností z této oblasti mám až moc – bohužel!

briketka10

aby zítra nebylo pozdě k lékaři, vidím to na zánět močového měchýře nebo i ty ledviny dovedou dost potrápit..
hodně se zahřejte, pijte, ta infekce musí z těla ven..

Petra09

Jak to boli pri dokoncovani moceni tak to budou s nejvetsi pravdepodobnosti mocove cesty a premnozene bakterie v nich,zajdi si k doktorovi aby se ti to nedalo do ledvin jak ti tu pisou ostatni.

anonym

Zkuste si ještě test na diabetes. V lékárně se prodávají takové testovací proužky, které testují moč na obsah cukru. Při neléčené cukrovce to opravdu svědí. Jinak určitě doporučuji konzultaci s lékařem.