Avatar uživatele
Biedronca

Svědění pochvy ale zároven pálení při močení,co je to?

Zenské mohli byste mi poradit? Dnes mě celý den velmi svědí univtř pochva (není zarudlá,ani oteklá)a v posledních hodinách mám časté nutkání na malou a jen trošku mě při to při dokončování bolí. Záněty trpím vždy v teplých měsících ( min. rok 3×).Je to zánět vaginální, a nebo zánět močáku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

CO se takhle zeptat odborného lékaře?
Osobně bych se přikláněla k potížím s ledvinami a močovým ústrojím,protože tyhle příznaky si pamatuju z vlastní zkušenosti,ale taky se dost dobře můžu mýlit,a právě proto bys měla co nejrychleji uhánět k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

IceT má naprostou pravdu. Může jít o řadu potíží od přemnožení bakterií, přes zánět močové trubice aj. Bez odborného lékaře určit onemocnění ani správnou léčbu není možné. Nečekejte, bude to jenom horší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Myslíš, že jsme tu odborníci přes internetové lékažství???
Napiš mail na gynekologii, a uvidíš, jakou diagnozu ti stanoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pochvu nemám, ale typuji na zánět dolních močových cest. Pokud to necháte bez léčení
bude se to zhoršovat a jsou ohroženy ledviny.
Zejména u žen jsou močové cesty velmi krátké.

Kde mně zde zná, ví že zkušeností z této oblasti mám až moc – bohužel!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

aby zítra nebylo pozdě k lékaři, vidím to na zánět močového měchýře nebo i ty ledviny dovedou dost potrápit..
hodně se zahřejte, pijte, ta infekce musí z těla ven..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Jak to boli pri dokoncovani moceni tak to budou s nejvetsi pravdepodobnosti mocove cesty a premnozene bakterie v nich,zajdi si k doktorovi aby se ti to nedalo do ledvin jak ti tu pisou ostatni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkuste si ještě test na diabetes. V lékárně se prodávají takové testovací proužky, které testují moč na obsah cukru. Při neléčené cukrovce to opravdu svědí. Jinak určitě doporučuji konzultaci s lékařem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví