Dlostev

Svědění po oholení

Jak se zbavím nebo za jak dlouho samo, pokud samo přestane svědění po oholení podpaží a intimních částí? Dokonce se mi tam vytvořily i malé červené pupínky. Poradíte co s tím, nebo jestli to přečkat, tak jak jak dlouho to zmizí?

Nejlepší odpověď
Damiana

Doporučuji použít po holení dětský pudr a na pupínky zinkovou mast.
(Používat vždy ostrou žiletku, to je fakt hodně důležité. Jinak se za chloupky popotahuje a pak vznikají hnisavé vřídky a zmíněné pupínky.)

Další odpovědi
MA-SU-KA

Doporučuji holicí pěnu s mentholem a po oholení vše schladit opravdu hodně studenou vodou. Sneseš-li přímo ledovou, o to lepší.