Ronie

Svědek Jehovův..

Co všechno o nich víte?
Musejí odevzdávat část svého majetku své církvi?

Nejlepší odpověď
Drap

Odevzdávají nějaké procento z příjmů, něco jako členství. Dost často ale celý svůj majetek odkáží v závěti této církvi.

Další odpovědi
lukas.zmizik

ze jejich zakladatel byl natolik vzdelany ze si nedovedl prelouskat bibli v latinskem jazyce. nerikam, ze by to mel umet kazdy, ale takova hlava, jako zakladatel?

neuznavaji svatou trojci

nevim, co je pravda na tom, ze musi odevzdavat cast sveho majetku, ale podle mne je to jen formalita, neco jako habadura na stat, aby tuto cirkev registroval – tedy aby ona mohla vykazat nejaky majetek a pocet clenu