pizlicka

svede zena zednicke prace?

budou mi delat okna,myslite,ze bych svedla po oknech zaprávku u oken a po elektrikářích zapravit zdi?jsem zena,takze pánové,prosim pekne,jak na debílka,a polopatisticky,pro­sííím,jak na to??nechce se mi platit za zednika.těšte se na me otázečka,prijde další,jak vykachlíčkovat koupelnu 🙂 presny postup,take polopatě,prosím­.DĚKUJI MOC! Bez muzu to proste nejde

Nejlepší odpověď
dědapetr

oblady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YchV88o_o­jU
zapravení oken:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9WsNFGej­hiw

Další odpovědi
orwell

Jak která, ale v zásadě ano. Viděl jsem to na vlastní oči, nestačil jsem se divit. Omítala zeď jako profík, přitom to byla učitelka. Jeden známý tvrdí, že zná ženu, která kdysi sama postavila barák. A to doslovně, svýma rukama! Prý potom vypadala spíš jako chlap, ale postavila.

redy

Proč ne jestli si šikovná.Já se jenom koukala a vypadá to jednoduše, ale opak je pravdou.Držím palce 🙂

Luxx

nedávno jsem v rodinném archivním videu objevila svou babičku, jak betonuje chodník kolem baráku… a moje mamka to má asi po ní – taky si plno zednických prací dokázala udělat vždy sama… takže ANO, i ženy zvládnou zednické práce… :)

ReHu

Jestli zvládáš manuální práce, tak ano. Materiál i nářadí není problém obstarat.
Jestli víš jak na to, máš vyhráno.

zzzlatokopka

Svede. 🙂Já jsem si postavila ve sklepě zeď z porotermu a mám ji lepší, než co nám stavěla firma příčku na koupelnu.

Po oknech to většinou stačí trochu zatáhnout štukem, hlavní je ať ti firma vybourá staré okna bez velkého poškození zdí. Po uschnutí přebrousíš napenetruješ, a namaluješ.

Po el. taky tak, ale půjde to poznat, pokud nechceš aby to bylo poznat, tak do perlinky.
Doplňuji:
Škoda, že už sem nechodí kutilka Sůwa:-(

lexx

co by ne, dneska řídí autobus, bojová vozidla i raketoplán…na vlastním to svedeš, živit se tím raděj ne

horke-kakao

Svedeš všechno, pokud si věříš a máš dost energie.
Já jsem kopyto na všechno, při čem se používá nářadí (antitalent), vždycky mi šlo spíš kreslení a psaní a drobné práce, kde je potřeba úzké prsty a křehké ručičky :D

Ale tak chodím do posilky a na něco manuálního se chystám, ale když to nedopadne, tak prostě poprosím nějakýho kámoše s výpomocí… XD Pokud víš, jak na to, tak si myslim, že pak skládat ,,cihlu k cihle" atp. už je jenom o síle..