BurTon

Své přítelkyni jsem v mobilu našel našel smsky s jiným klukem, co dělat?

Šlo tam o to, že se měli sejít spolu a také se sešli. O pár hodin později moje přítelkyně napsala, že to jde radši zaspat (s nadšením). Vůbec nevím jak se teď zachovat. Nechci vypadat jako trouba co jí leze do mobilu, ale říká se důvěřuj, ale prověřuj. S přítelkyní jsme bezmála 3 roky.
Doplňuji:
O všech jejich schůzkách s kamarády mi říká, jako já jí. O téhle se ani nezmínila.

Nejlepší odpověď
iceT

Nedělej nic a hlavně se nezmiňuj,že o té schůzce víš,když o ní nemáš vědět.Přítelkyni příště do mobilu nelez,je to projev nedůvěry,tobě by se taky taky nelíbilo,kdyby ti lustrovala mobil,i když nemáš co skrývat.
Pokud to chceš zjistit,tak nějak nenápadně,tak se třeba zeptej,kdo byl ten maník co ji s ním v den schůzky "jako"viděl tvůj kamarád,uvidíš co řekne,ale osobně bych se asi taky nezeptala.
Ono důvěřuj,ale prověřuj neplatí zdaleka vždy na každou situaci,Takové prověřování se může zvrhnout v cosi jiného a pokud by se pak jakákoli žena nebo muž cítili příliš prověřovaní,tak to raději půjdou kopat na jiný píseček,kde se jim bude dostávat více důvěry.

Další odpovědi
Lucijej

To si jako myslíš, že když randí s tebou, že se nemůže vídat s jinýma klukama. To se nemůže vídat s kamarádama? To s nima nemůže vtipkovat? Ty smsky máš vytržené z kontextu…

bolak

Pošli si tu esemesku z jejího mobilu na svůj, aby to bypadlo jako kdyby to poslala omylem i tobě, a zeptej se jí co to má sakra znamenat. Pak budeš z obliga.

Drap

Divíš se tomu, že si hledá někoho jiného, když jsi podezřívavý a pročítáš jí její zprávy ? Spíše se divím tomu, že se s tebou ještě schází

beer

Běž do kouta a styď se !! Pak už nedělej vůbec nic, hlavně se už ale na její mobil vykašli, nešpehuj!
Taky se říká co oči nevidí, srdce nebolí. Drž se spíš tohoto.

Zdroj: zkušenost

anonym

Hochu nemáš porušovat zákon o listovním tajemství, ten se týká i SMS, el. pošty. Běž se stydět do kouta. Nelez tam co ti nepatří a nebudeš mít problém.

marci1

Číst přítelkyni SMS, to se přece nedělá. Schůzka mohla být zcela nevinná a Vy si teď můžete představovat třeba i nevěru. Doporučovala bych na to zapomenout a již nikdy nečíst cizí SMS. Vždycky to může být zcela jinak, než to vypadá.

zjentek

krutá realita: její rozhodnutí nijak neovlivňuješ. Udělá, co plánuje, aniž bys tušil, co plánuje. A cokoli, co udělá, plánuje důkladně a dlouho. Sama.
Chceš být znovu sám sebou, tak aby tě to netrápilo? Pak buď sám a měj své plány. Jenom tak budeš žádaný. Muž, který žije se ženou, není sám sebou ..platí pro celou společnost, její vývoj a následky vývoje ,)
Doplňuji:
ženským jazykem řečeno- nikdy nečti cizí sms,
je do mužského jazyka přeloženo- žij ve lži, naivitě ,)

anonym

Kdyby to bylo tak nevinné, řekla by ti o tom předem, jako vždy, do mobilu radši nelez, co oči nevidí, srdce nebolí, nebo jak se to říká,