Mandice23L

Svatrk-pritel

Ahoj potřebovala bych radu. :) … Můj přítel ma zítra svátek a me nenápadná co mu k němu dat .. Sme spolu 3 měsíce. Přijde mi zbytečně dávat mu něco extra velkého k svátku ale také mu nechci dat jen čokoládu. Chtěla bych aby to byla nějaká drobnost díky které si na me vždy vzpomene
Přede děkuju :)

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20k%20sv%C3%A1tku

Další odpovědi
gecco

Umíš-li vybrat (a nebo máš někoho, kdo ti vybrat pomůže), kup mu nůž – neznám chlapa, kterého by slušný nůž nepotěšil.

ivzez

Pokaždé, když se někdo ptá, co koupit svému partnerovi k svátku, narozeninám, vánocům, apod., přemýšlím, k čemu jsou vztahy, v nichž se o sebe partneři nezajímají.

Tři měsíce sice ještě nejsou moc dlouhá doba,
ale něco už by o sobě lidé vědět mohli.
Minimálně by mohli znát zájmy toho druhého.

Mandice, zamysli se, kdo tvého přítele zná? My nebo ty?
Kdo lépe než ty ví, co by mu mohlo udělat radost?