Svatojánská noc – jak dlouho vlastně trvá ? Od kolikáté hodiny do jaké?

Jak jí hodláte trávit? Plánujete něco jiného nebo neobvyklého než běžné večery?

Odpovědi
Drap

Trvá podle mně od setmění po svítání. Nejmagičtější je údajně půlnoc. Jako každý večer

Damiana

Noc z 23. na 24. června.
Strávila jsem ji tancem. Žádné skákání přes oheň, ale při quickstepu by se za ten „drajf“ nemusela stydět ani Viktorka. Ale na louce jako bludička jsem to nezkoušela. Při rumbě jsem trochu „pomotala“ hlavu jednomu hudebníkovi z kapely 🙂 Po čtyřech hodinách jsem fakt už viděla všechny svaté a můj poklad si mě raději odvezl domů. 🙂

http://www.spek­trumzdravi.cz/clan­ky/zivotni-styl/letni-slunovrat-a-svatojanska-noc/