Oprah

Svatební oznámení

Vyrábím svatební oznámení,a chtěla bych své katalogy nabídnout ve svatebních salonech.Nevíte někdo jestli si salon nechává nějakou provizi z toho že si někdo oznámení z mého katalogu objedná.Nevíte asi tak kolik to může být?Nechtěla bych tam vypadat jako blbec,tak proto se ptám předem.Dále bych chtěla vědět,jestli mi ten katalog v jakémkoliv salonu vezmou.Oznámení je nové a netradiční.Dí­ky moc.

Nejlepší odpověď
atriplex

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, neboť to je právě to kouzlo obchodu, že každá obchodní dohoda je jiná. Možností je několik. Můžete své oznámení nabídnout tomu nejlepšímu salonu na trhu s tím, že jim dáte exkluzivitu, tedy, že v žádném jiném salonu oznámení nebudete nabízet. Vaše oznámení může být v salonu umístěno i tak, že tam nebude vaše firma, protože svatebčané si v salonu objednají komplet svatbu a salon pak kontaktuje vás se zakázkou, přičemž si pochopitelně k ceně něco přirazí.