glorie

svatba ve vězení?

Mohu se vdát ve vazební věznici Praha Pankrác s odsouzeným??? Jak postupovat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím,jak ve vazbě, ale ve vězení ano

Quentos,jak můžete někoho odsoudit,když nevíte čeho dopustil a za jakých okolností…

Další odpovědi
quentos

co ty ženský na těch zločincích maj … nechceš radši někoho poctivýho?

anonym

Přeji vám aby se váš záměr podařil. Vždyť skutečných silných chlapů kteří Vás brání je málo.

Blecha

svatba ve věznice ? trochu divné ne ? Rači počkej

kočíčí

Milá Glorie nevdávej se a počkej až bude propuštěný,proč zrovna když je ve vazbě?asi v tom něco bude.Myslm si že je to stejně nemožné.....ahoj

Zdroj: kočičí

ReHu

Někdo se tu před časem ptal, co to znamená -proti gustu, žádný dišputát – tak tady to je ten příklad 🙂.

worča23

taky mam tu samou otazku avšak s rozdílem že se jedna o vazebni věznice budejice

kropitko

Oprava …Quentos věděl na co odpovídá

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-to-kdyz-vas-nekdo-napadne

annas

Quentosi, trochu jste to přehnal. Nevíme přece, za co byl muž odsouzený. Dívka se pro svatbu rozhodla, její věc.

kropitko

moje řeč,nemůžeme soudit,neznáme