milablond

Svatba bez zavoje? Co to je za modu?

Tento tyden se vzali tri pary z rad celebrit a nevesta nemela ani jednou zavoj. Proc?

Nejlepší odpověď
gecco

Asi holky nebyly tak vošklivý, aby se musely maskovat…
😁
Podívej se na závěrečnou scénu Partie krásného dragouna…

Další odpovědi
anonym

Nevím, jak je to v této době,ale v době když jsem se ženil já, tak nevěsta, která už měla několikátou svatbu, tak NIKDY závoj neměla.

da ny

Vdávala jsem se v r. 1985 (1. svatba, žádná celebrita) také bez závoje a šaty nebyly bílé a dlouhé.
Líbí se mi to, ať si každý vezme na sebe co chce a v čem se dobře cítí :D
lahny má pravdu, toto „pravidlo platí“ již léta.

anonym

… a co to je za módu, mít první svatbu, které se zúčastní vlastní děti?

ivzez

Svatba v třicetistupňových vedrech a se závojem?
Co by to bylo za rozum?!

bububabu

Závoj původně zakrýval cudnost nevěsty a vy jste v dnešní době viděli nějakou cudnou? Vždyt dnešní doba má tak uvolněnou morálku že bych se ani už nedivila kdyby nevěsta přišla jen v podprsence…

ReHu

Proč móda?
Prostě se jim závoje nelíbí a nechtějí být stejné jako všechny ostatní.

arygnoc

„je to tichý protest proti islamizácii spoločnosti.“

😉

Lamalam

Vdávala jsem se před 14 lety a také bez závoje. Na módu kašlu.

marci1

Kdysi se říkalo, že závoj chrání nevěstu před démony. Dnes si jej nevěsty vybírají spíše jako zajímavý doplněk a ozdobu. Někomu se to líbí, někomu méně. Některé závoje jsou velmi krásné, ale já bych se přimlouvala spíše za nějaký krásný romantický klobouk. Škoda, že dívky a ženy dnes nosí tak málo klobouky. Velmi jim sluší a klobouk je ozdoba ženy. 🙂