Svata Anna chladna zrana!

A dnes se to opravdu u nas vyplnilo,ANANAS vse nej…
Doplňuji:
Je az ted jsem si vsimla omluva na miste Annas!

Nejlepší odpověď
quentos

taky přeji vše nejlepší k svátku a hlavně to zdraví, ovšem překřtít ji na „ananas“, to se Vám povedlo ;{DDD>

Další odpovědi
annas

Děkuji všem za přání. Malý omyl – nic se neděje. Slova jsou podobná. Jedno „a“ navíc – jiný význam – to je ta čeština!

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-to-tak

panenka

Taky bych vám ANNAS chtěla popřát k dnešnímu svátku vše nej.:-)

rynek878

sedím u PC mám otevřené okno,jen tak v tričku a už mne začíná škrábat v krku,tak zavírám okno a beru si na sebe mikinu,to jsou ale zvraty co?

anonym

to ano, uz od nedele to pocasi nestoji za nic, ale zitra uz maji byt opet 30 stupnove paraky 🙂

1popelka1

Zdravím ve spolek a přeji hezký svátek, Annas.

ten který je

Nevím zda Sv.Anna přinese ochlazení,ale naše paní Annas přinese zcela jistě nám všem uživatelům zajímavé otázky i odpovědi.;-)
Vše nejlepší!

Jahoda

Také Annas přeji všechno nejlepší k dnešnímu dni. 🙂

Michal

Přeji hodně zdraví,ať je ráno teplo nebo zima.

Bumbes

Vše nejlepší také ode mne.

Hodně zdraví a silné nervy, někdy je to opravdu zapotřebí.

Zdroj: www.mmsprani.cz/o­brazky/svatek_3­.jpg

Vicki

I já se připojuji a přeji pevné zdraví.