Tom354

Svaly x Výška

Dobrý den mam dotaz když jsou dva lide jeden měří dejme tomu 185cm a druhy 170cm a budou oba mit stejne svaly jako stejnou sílu ve svalech.Bude tam hrat i ta výška ? Že ten vyšši bude mít větší sílu jen protoze je vyšší ? Doufam ze jsem to dobře zforumuloval :)
Předem díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
badisko

co je vic 1kg olova …nebo 1kg peri......?…pokud maji stejnou silu tak je stejna ..ale pokud by doslo v fizickenu kontaktu tak nejspise vyhraje ten vyssi je proste delsi ..iikdyz ..i v tomto budou vyjimky …

Další odpovědi
mosoj

Když vyjdu z předpokladu že oba mají stejnonu sílu , jak píšeš, tak výhodu na sílu má ten vyšší ( má větší páky) na nohou, rukou a těle. Nicméně nemalou roli hraje také mrštnost ( zde bude mít výhodu ten menší) a chytrost. Jestli ale chytrost souvisí s velikostí hlavy nevím !