Блaнкa

Svaly na břiše

Zdravím ^^ Už delší dobu bych chtěla mít opravdu svaly na břiše .. samozřejmě ne pekáč, ale prostě pevné břicho .. dívala sem se na několik stránek, ale skoro všude píší, že musíte cvičit na šikmé, dolní a horní břišní svalstvo .. chci se zeptat, jestli má někdo se cvičením na břicho zkušenosti. Jakákoliv zkušenost pro mě dobrá ! Budu ráda, pokud by jsem napíšete i Vaše cviky

Odpovědi
badisko

co tak sklapovacky?…ale doma je to nuda jdi do fitka …tam ti poradej..:D

Orange

Už jsem to tu postoval: http://www.you­tube.com/watch?v=WdQk-p0jTO4&feature=y­outu.be&t=3m51s Cvičím takhle maximálně 2× týdně a to vždy zhruba 2 minuty. Výsledky jsou, mnohem lepší než dělat ty tradiční cvičení, která nejsou vůbec efektivní.