Saky

ŠVADLENA…

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli tu někdo nemá něakou dobrou a levnou švadlenku co by dokázala sešít toto: http://www.eba­y.com/itm/The-Future-Diary-Gasai-Yuno-Mirai-nikki-2nd-Cosplay-Costume-/221195031214­?pt=LH_DefaultDo­main_0&hash=i­tem33804052ae. Moc děkuji za odpověd.

Odpovědi
Funna

dost divný dotaz…když ti odpovím, „tohle ušiju“, tak se jako rozjedeš klidně 200km, abys to měla?…to co je na fotce zvádne každá průměrná švadlena, není to nic složitého…takže se zeptej googla, kde je nějaká tobě nejbližší…

klob1

To spíchne i švadleňák. Pokud máš materiál. Ano, nebo i Švadle ňák.?
Nebo okopíruje kopírka světa, Čína. Jen pak musíš najít švy.