Lilinka B

Svačím v 3 hodiny(ovoce nebo chleba s medem,marme­ladou..)v 5 ho­din si dam rajče.Chodím spát kolem 10–11.NEUKLADA SE TUK?

Zajímalo by me jestli se po 5–6 hodinách nejedeni neukládá tuk do zásob že málo jim

Nejlepší odpověď
zzzzz

A večeři nemáš???
To se jako najíš V 5 hodin a do rána si hlady? To bych asi umřela.
Tuk se ukládá pokud není strava pravidelná. Nejíst 5–6hodin před spaním je nesmysl!!! Potom 8 hodin spíš, tak si to sečti. To si víc jak polovinu dne bez jídla. Člověk se může klidně najíst i hodinu před spaním, je ale nutné nesníst žádnou kalorickou bombu. Také je nutné vypěstovat si pravidelnost.

Další odpovědi
cochee

To bych docela řekl že i jo. Organismus si pamatuje půl dne půstu a uloží si to sádlíčko ráno, po snídani ;)

postcd

Tvé jídlo příliš tučně nevypadá, snad stačí nejíst tučná jídla a nebo tuk spalovat při nějaké fyz. aktivitě. Jinak prý by se nemělo pečivo s ovocem zároveň že se vzniká kvašení u kterého se daří houbám kvasinkám.

Andre5000

Zkus se pravidelně vážit a uvídíš sama.