Epson

Suzuki marauder-neutrál-jednička

Ahojte, jezdím v motoškole na suzuki marauder,jistě všichni vite že to ma indikaci neutralu,ale občas to tam prostě zlobí .. neutral občas jde lehce a občas zase těžce .. např když sem byl na křižovatce stal sem a byl provoz desnej tak sem dal neutral abych nemusel držet spojku,pak sem mel moznost jet,chci dát jedničku ale furt tam je neutral,slapal sem na tu pačku jak sem moh ale za boha tam nešla .. když sem vytočil motor do otaček a trochu popustil spojku a pak jí zase pritahnul a kopnul do pačky na 1,najednou tam skočila ja jel.
Mate někdo podobny problem s touhle suzukinou nejaky majitel ? Je to normalní či nejaka vada? :oo.. dost se mi libi tak uvazuji i o její koupi:-)

Odpovědi
Vseznalek88

Tohle ti do jisté míry , zvlášť u jedničky dělá každá mašina. Když máš neutrál a nejde ti tam zaklapnout jednička, tak tam kopni dvojku a hned zase neutrál a jednička už by tam měla zajet v pohodě. Rozhodně tam rychlost netlač silou.

mojitek

Suzuki Marauder-starší verze je Suzuki GN (125,250ccm,1válec) jsou výborný motorky.To,co popisuješ je normální,možná by chtělo poladit lanko ke spojce.Ale neviděl jsem to tak jenom hádám..On občas ten ukazatel zař.,rychlosti klame.Ale jak píšu-jestli budeš mít možnost koupit Maraudera v pěkným stavu za dobrý peníze od majitele kterej se o ní dobře staral tak neváhej a jdi do toho.Postupem času jak budeš vyježděnej tak řazení nebude žádnej problém.