kristla

Sužuje mne pískání v uších – vysoký tón. Dá se vyléčit?

Nejlepší odpověď
annas

Málokdo mně bude věřit. Už jsem to několikrát zmiňovala.

Pískání v uších souvisí se nevyrovnanou energiií močového měchýře a ledvin. V počáteční fázi se dá vyléčit , pomohou bylinkové extrakty.

. Vlastní zkušenosti z léčení čínskou medicínou.

Další odpovědi
beer

Také tím trpím, ale není to nijak silné, takže jsem si už zvyknul a neruší mne to )) Zajdi k určitě ušnímu, viz níže:
http://www.lekari-online.cz/orl-otorinolaryngo­logie/diskuze/ti­nitus-usni-selest/piskani-v-usich-i66534
Doplňuji:
No to zas vypadá… tedy „zajdi určitě k ušnímu“ mělo bejt ))
U mne se vysoký tlak vyloučil, je správně kompenzován. Příčin může být mnohem více, osobně jsem to ale vzdal, poněvadž se nic nelepšilo.

mosoj

Spíše ne, než ano !!!!!

zjentek

jsem si téměř jistý poruchou tlaku. A tohle teda ukazuje na vysoký. Zkuste psych.uvolnění a rostliny na snížení tlaku (je tam fůra bylin,ovoce,ze­leniny..), a pozorujte ten tón,nejlíp při probuzení. Když tam budou změny v tónu a intenzitě,budete vědět,co dělat.