briketka10

SUWIČKA je stříbrná kdo ji bude gratulovat se mnou huráá ??

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=M07gTpF­j8-Q&feature=related

přeji Ti krásnou a úspěšnou cestu za zlatem..

Nejlepší odpověď
hanny 2

Gratuluji!!!A hurá za zlatem!

Další odpovědi
aramah

Ano,moc velká gratulace..

Damiana

Srdečně gratuluji! Jen tak dál. 🙂

Nikkol

Gratuluji k úspěchu 🙂

anonym

Blahopřeji,a vzhůru za zlatem.

WeeBear

Hlídala jsem to celý včerejšek a dneska jsem na to úplně vypustila. ☹

Suwo, opravdu moc Vám gratuluji.. Děkuju za každou radu, kterou jste dala jak mně, tak ostatním tady. A pokračujte hlavně dál, cesta ke zlatu je dlouhá. A takové, jako jste Vy, to tady moc potřebuje! 🙂

anonym

Též blahopřání k zaslouženému stříbru.
Už jsem se zmiňoval, že děláš čest svému nicku, jenž asi není náhodný.
Ale pozor na čipernou briketku, pomalu ti začíná šlapat na paty, ač přišla až 2 měsíce po tobě!

Sůwa

Všem moc děkuji, vysvětlení jsem dala do diskuze. Teď bych jako „oslavenec“ měla všem nalít panáka, jenže to je technicky nemožné, takže palec ode mne je místo toho. Sůwa

Drap

Připojuji se k gratulacím a přeji noho dalších úspěšných otázek a odpovědí.

iceT

Také se připojím a gratuluji,samoz­řejmě zase poslední,jako obvykle.....

jendahun

Blahopřeji.

anonym

Klobouk dolů,suwo,nabrala jsi kosmickou rychlost,která tě dožene k metě nejvyšší,ale zlatou to nekončí,jede se dál.

tom004

Sice opožděně,ale o to raději se připojuji ke gratulantům. U zlata už budu připraven. Jistě to bude co nevidět. 🙂

hanulka11

taky moc gratuluji …

http://img.na­dapenny.com/t20/120­57/nadap090637641­940237.jpg

www

No tak to bylo v rekordním čase, zlato je za chvíli!
Kov ať je jakej chce, hlavně ať se ti tady líbí. To je důležité 😉
Blahopřeji!

štamgast

Gratuluji moc.

Jikra

Suwo i já bych se velice rád přidal k ostatním a z celého srdce pogratuloval ke střírné hvězdičce. Dobrá práce, no a teď vzůru k metě nejvyšší.

Illines

I ja gratuluji-jen tak dal.

Děda Louda

Mrzelo by mě, kdybych měl chybět mezi gratulanty.

Andělé

Srdečně se ráda přidávám ke gratulaci ke stříbru.:-)

beer

Veeeelká gratulace !! ))

led

Šprintérke Suwičke blahoželám k striebornej méte. Vydržať, vydržať, vydržať – zlato je blízko

Sůwa

Moc děkuji, nikdy by mne nenapadlo, že mne to tak sebere. Pořád jsem to oddalovala, ale ten konec přišel nějak moc rychle. Všechny gratulace teď poletí do kočičího nebíčka, kam v létě odešla moje kočička Sůwička. Snad jsem jejímu jménu neudělala ostudu, je to pro mne velký závazek. Sůwa, která ale teď brečí jak želva.

annas

Suwo, gratuluji a děkuji nejen za počítačové rady.

anonym

Nebreč, kočička byla sice blízko, ale byla smrtelná a neumí mluvit ani mailovat. Kdežto tady můžeš nalézt nejen zapomnění a rozptýlení, ale i radu, pochopení, povzbuzení a pocit nové sounáležitosti.
Jsme sice virtuálně dále, ovšem je nás víc a jen tak to zde nezanikne, stále přicházejí další noví a hledající. Hlavu vzhůru a nové naděje!

briketka10

mě odešla moje zlatá milovaná kočička Briketka v 17letech v září teď bulím taky..

Sůwa

Briketko, takže ty máš vlastně taky jméno po své kočičce, to je fajn. Já si přivezla z útulku dvojčata a zbyl mi jen kocourek, ale ten je úplně nejhodnější na světě.
http://letecka­posta.cz/912490164
Sůwička si všimla, že jí natáčím. Škoda jí.

Sůwa

Nepovedlo se, ale možná je to dobře. Sůwa

briketka10

povedlo já je vidím kočičky mourovatý krásný, jak jedna myje druhou 🙂 mám KMPlayer..
taky mám spoustu videí, ale teď se na ně moc ráda nedívám možná až později, protože vždycky u toho bulím..