Kazatel

Šustili jste někdy ve snu ještě dřív, než jste to zkusili doopravdy? Jak moc odlišné to bylo?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, byl jsem ve snu žena a rozdali si to se mnou tři chlapi. Docela to ušlo.

Nikdy jsem neměl sex v reálu.

Další odpovědi
Filip84

Jo šustit je souložit, polštářovat, vykonat skutek, tělesně obcovat, dupat …? No, dobře, tak zase jsem chytřejší.

To si nepamatuju, přec je to už, no, přes 22 let. Erotické sny mám běžně, fiktivní „spolužačka“ mi tam ukazuje kozy a něco vykládá (a já si nikdy nepamatuju, co, asi proto, protože na kydy moc nejsem), ale nikdy jsem ve snu nesouložil, co si teda pamatuju. Jestli se mi někdy v patnácti, třinácti, něco takového zdálo, to už fakt nevím. Já se v minulosti moc nepatlám, nevyhrabávám staré vzpomínky, nebo něco takového. Minulost vypořádám, uzavřu, a pokud nemusím, nevracím se k ní.

Lurius

Kupodivu někdy byl sex intenzivnější ve snu než ve skutečnosti, díky tomu jsem si uvědomil jak je láska pro intenzitu sexu důležitá

paul1

Ve snu nevím, skoro všechny sny se mi po probuzení vypaří z hlavy, zůstane jen taková nejasná vzpomínka. Doopravdy to bylo moc fajn. Ale bohužel už všechno zůstává jen vzpomínkám, jak je to v písni: Nikdy se nevrátí …

O šustění něco je tady:

Zdroj: https://www.vi­deohumor.cz/vi­deo/1969/mladek-pitkin-plackova-a-spol/versovana-scenka-z-prihranicniho-bordelu

Kelt

Představit si můžeš cokoliv, dokonce bylo zjištěno, že člověk myslí na sex každých 10 minut. Tady jsem režisérem, představím si aktéry, prostředí atd.

jirka F

Ano, byl jsem tak jak jsem v reálu muž a tři ženy mně udělali. Ale o sexu se mně jako takovém nikdy nezdálo. Sex jsem v reálu nikdy neměl jen jednou takové vzrušení ale odolal jsem.😎

zjentek

Jakožto sňatkový unterwasserman jsem některý z mnoha předešlých přítelek přemlouval, ať si to raději udělaj, když spím 🤷‍♂️

zjentek

Paule, to je strašně smutný ); ); );

Filip84

Rokio: Ti říkám, ať si najdeš babu, nějakou goth, emo, a tak. Neboj, to zvládnete, ta bude taky „nepolíbená“! 🙂