Nandáč

„Susp. Tu reg.genus 1.dx.lateral“: susp. je podezření. A co znamenají další slova?

To je diagnoza, kterou stanovil lékař. Nevyjádřil se k ní.

Odpovědi
ivzez

Nikdo z nás nezná Váš zdravotní stav
a žádný lékař nestanoví diagnózu přes internet.
Obraťte se na svého ošetřujícího lékaře.

Mc Merkurion

… tak se zeptám jeho snad ne !!! … kdo zde může vědět na co má kdo podezření … jo, a kdyby tady byl dochtor, tak určitě proflákne svou identitu aby měl potom plnou IP …
… známej měl taky podezření na nevěru a manželka se nevyjádřila …

Kryšpín

Pokud lékař nevysvětlil, vyhledejte překlad lékařské zprávy, za 99 Kč tvrdých českých přeloží kolektiv lékařů cokoliv