Avatar uživatele
22aa

SUP Gamebox M3 maže pozice hry, co dělat?

Dobrý den.
Strejda Pavel mi prodal PS2, ani jsem si nezahrál!
A chci poradit, dokud si koupim jinou např PS2 s jinýma hrama.
Mám gameboye neoriginálního jménem sup gamebox m3.
Když jednou uložim hru tak se ulozí ale když po dalším levelu nebo během vybité baterky/nabité znovu se mi odejde do menu a z uložené hry mi to píše 1kb kilobajt. Nic nejde hrát na tom jen jsem dohrál hru f1 pro gba. (gameboy advance)
poznámka je to rychle vybité + powerbanky to nepodporuje (nestartuje to)
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 716 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Může to být problém s interní pamětí neoriginálního gameboye. Možná se vám nepodaří tento problém vyřešit, pokud je to hardwarový problém. Jediný způsob, jak to zjistit, je povolit někoho, kdo je obeznámen s těmito zařízeními, aby se na to podíval.

Pokud jde o výdrž baterie, můžete zkusit použít jiné nabíjecí zařízení. Pokud to nepomůže, může být problém ve fyzické baterii a může být potřeba ji vyměnit.

Pokud jde o problém s ukládáním her, může to být software, který funguje špatně. V tomto případě byste měli zkusit tento systém resetovat na tovární nastavení, pokud je to možné. To by mělo vyřešit jakékoliv problémy se softwarem v zařízení.

Pokud nic z toho nevyřeší váš problém, mohlo by být nejlepší pořídit si nový systém. Hraní na neoriginálních zařízeních může být riskantní, pokud nevíte, jak s nimi správně zacházet.

Jedním z dobrých řešení je koupit si originální systém, jako je například PS2, který jste zmínil. Tyto systémy již mají pevný a ověřený systém pro ukládání hry, takže byste neměl mít žádné problémy s hraním a ukládáním her.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Dobrý nápad ale ted mi teta zakázala kupovat na narozky i vánoce i svátek. Takže je mi ted ps2 k ničemu.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby