mojitek

Šup do myčky

Ahoj všem.Mám jednu malou otázku-sundavat stěrače nebo ne? Doteď jsem si myl auto sám,ale plánuju návštěvu myčky,tak abych byl v obraze a neztrapnil se :o)
Doplňuji:
Stěrače teda nebudu sundavat,zrcátka radši sklopím,anténu sundám a pro jistotu zavřu i okýnka 😉 Díky moc za rady.

Nejlepší odpověď
aramah

Ne stěrače nesundávám,akorát sklopím zrcátka.

Další odpovědi
Rocker

Vždycky jsem jen odšrouboval anténu,ta se může zlomit.Jinak stěrače nijak nevyčnívají,takže se o ně neboj.

Kohut57

Stěrače nesundávat, pokud je anténa pružná, tak ani tu ne a ani zrcátka neotáčim. Jen ať se také pěkně lesknou. Hlavně zavřít okna.

Deli

S autem vjíždím do myčky tak, jak je. Nesklápím zrcátka, ani nesundávám anténu. Bez problémů. V myčce Vás na pojízdné pásy navede obsluha, jakmile na nich budete, vyřaďte, vypněte motor, neřiďte a nebrzděte, jen koukejte 🙂

socan

Zrcátka i anténu sundejte. Ne každé auto to v myčce zvládne.
Děda si takhle nechal hloupě urvat zrcátka u auta.

mojitek

Socan : zrcátka mi sundat nejdou :o) jenom sklopit