Sundáváte si zimní oblečení jako je kabát nebo bunda při jízdě v autě ?!

Nejlepší odpověď
dudu

už do 10 km vzdálenosti

Další odpovědi
lukas.zmizik

už do 10 km vzdálenosti

Doplňuji:
platí to i na vzdálenost jeden kilometr…

cukrar

11- 50 km

Páč do 10 km je v zimě zima. (ale stále jezdím v pantoflích..)

Rocker

už do 10 km vzdálenosti

Doplňuji:
Většinou auto nastartuju,pustím klimatizaci,pak teprve ometu sníh a oškrábu okna.Bundu si sundám dřív než vyjedu.

brillant

11- 50 km

Emefej

už do 10 km vzdálenosti

Sundavám.

zjentek

bez odpovědi

odpověď bez odpovědi, to je bomba ,)

Front

11- 50 km

Doplňuji:
do 10 minut jízdy to nestojí za námahu

LeVovič

101 a více

Doplňuji:
pouze když jedu v CEčku, když jedu třeba do Itálie, tak nepojedu navlečený :)

pusinka50

už do 10 km vzdálenosti

Při cestě po městě do doby jízdy cca 15 min si nic nesundavám, na delší cesty ano, protože když ohřátým motorem pustím topení, tak bych to oblečená nevydržela v horku

GM

11- 50 km

honza19hk

už do 10 km vzdálenosti

Doplňuji:
mám tam naftový topení takže si ho zapnu pokud je v autě zima.

RedBox

už do 10 km vzdálenosti