Katrous

šumivé vitamíny

Může se mi ěco stát když pořád piji šumivé vitamíny i když je na obalu napsané jen jeden denně? vypijujich tak 7 za den

Nejlepší odpověď
www

Dostaneš do těla zbytečně moc chemie. Více ti řekne asi jen rozumný lékař.

Další odpovědi
odpomass

Viděla bych to na žaludeční potíže a z dlouhodobějšího hlediska na problémy se slinivkou, játry, ledvinami a podobně… ;) Radši bys měla žvejkat ovoce…

anonym

Šumivé „vitamíny“ jsou šmejd. Hledejte raději přirozené zdroje vitamínů v potravinách, ovoci, zelenině. NIC syntetického!!

Wack Lodgers

Nevím jak vy, ale já také přestala konzumovat šumivé vitaminy. Daleko lepší a zdravější mi přijdou ty, které si kupuji teď. Kupuji si konkrétně ty ze stránky https://www.sen­zamedical.cz/sen­za-vitamin-c-250ml-lipozomalni-vitamin-c/ . Mají opravdu účinky, které se dají sledovat a to se tak často nestává 🙂