mirlin

Šumava pramen Vltavy

Chtěl bych se podívat na Šumavu a projít nově vybudovanou stezku k pramenu Vltavy,protože nemám nikoho k sobě nabízím k realizaci této turistiky osobu,která by měla o totéž zájem.mirlin

Nejlepší odpověď
ReHu

Co takhle napsat kolik ti je, kdy akci plánuješ a na jak dlouho.

Další odpovědi
anonym

To je skvely napad,prochazet prirodou,ja bych sla,ale bohuzel jsem daleko.Verim,ze k sobe nekoho na vylet sezenete.

pondělí

skutečný pramen Vltavy je skryt a nenajdete jej,podívejte se na pořad ČT K PRAMENŮM ŘEK.