prcinka

šukézní učitelka

ahoj, je mi 14 byl jsem na plavání a ve sprchách musíme být nahý, učitelka se na nás kouká, tentokrát jsem šel jako poslední a přišla se osprchovat i učitelka(na­há).Šla ke mě a poprosil jsem jí aby mi umyla záda, tak mi je umyla. Umyla mi také penis, který se ztopořil, potom jsem jí navzájem pomohl umýt i já, také jsem jí šáhl mezi nohy a nevadilo jí to. co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Že sis to celé vymyslel. Pokud by se taková věc stala, tak je to na trestní oznámení na policii

Další odpovědi
hanulka11

že máš bujnou fantazii a asi ses zasnil

lukas.zmizik

ze je to krasna pohadka na dobrou noc pro velke kluky a holky

Georgo2010

To bych si asi taky nechal líbit od mladé učitelky:-) Hlavně pozor na to, aby sis ji ve sprše nespletl se starou uklízečkou. Teď vážně, jako úvodní námět k erotickému filmu to beru! Jinak se samozřejmě přikláním k ostatním, fantazii se meze nekladou, nemá to nic společného se skutečností, jen by to chtělo více romantiky a detailů – stačí si přečíst něco z červené knihovny.

tomáš007

Trochu blbost. Co by tam sváma dělala? Na to nemá právo.

SimakPida

Hochu tak ty jseš dobrej pohádkář :D.Ale jako myšlenka je to moc dobry :D

led

Ach, puberta pracuje. Nezamieňaj si fantáziu s realitou, na to sú filmári.

co si o tom myslím??
za 1.že nejseš normální
za 2.kdyby se to stalo tak učitelka by musela být na hlavu.
za 3.ani by se to stat nemohlo;) protože ženský se sprchujou s ženskýma a chlapi s chlapami;)a nevim co by se učitelka sprchovala v pracovní době 😁
tak si tady nevymýšlej kraviny:). tak blbí tady snad nejsme ;)