mojitek

Jsou lidé vystupující v pořadu Súdná sieň skutečně ti kterých se to týká nebo jsou to herci?

Ahoj,mám dotaz,občas koukám na pořad Sůdna sieň na SK programu.Zajímalo by mě,jestli ti lidé co tam vystupují jestli to jsou skutečně TI kterých se to týká ,prostě jestli to nejsou jen herci kteří hrají třebas něčí případ. Jde o to,že je vidět že je to hrané a často i tzv.přehráva­né.Díky za odpověďi

Odpovědi
marci1

Samozřejmě to nejsou ti, kterých se případy týkají. Nejsou to ani herci. Většinou to jsou neherci, kteří si zahrají třeba „1 den“. Casting se koná 3–4× do roka. Podrobněji ve zdroji.

Zdroj: http://kultura­.sme.sk/c/629961­8/hercom-na-jeden-den.html