Karlos24

Sudenský účet bez statusu studenta

Hrozí mi zpětně nějaký postih, pokud po skončení studia bance neohlásím, že již nejsem student?

Nejlepší odpověď
Alesh

Uvažuješ špatně a připosraně 🙂 jako typický Čech.

  1. Je to jejich věc, že ti jako studentovi poskytli nějaké úlevy, aby tě nalákali.
  2. Že jsi student jistě pravidelně musíš dokládat potvrzením o studiu, čili až jim ho jeden rok nedáš, tak za nějakou dobu ti to sami zruší. To je jejich starost, ne tvoje, pochop to.
  3. Pokud by si dovolili tu nehoráznost, že by tě jako jistě dobrého klienta chtěli postihnout za jejich vlastní chybu, pak jim na férovku oznam, že u nich končíš a jdeš ke konkurenci. Vůbec se s nima nes*r, celé to myšlení otoč. Ty seš klient, oni budou poslouchat a ne naopak.

Až ti to zruší, tak na ně klidně vyrukuj s tím, že chceš dál výhody studentského účtu, že jinak odejdeš. No co, proč ne? 😉 Jsou banky už i u nás, kde máš vše (skoro) vše zadarmo, třeba mBank.