Suchá pleť v obličeji…

Mám velmi suchý obličej,nevím jaký hydratační krém používat, měla jsem niveu, loreal, hydratační krém s aloe vera, ale nic nepomáhá, je mi 58 let, takže má plet pak vypadá hrozně, díky za radu

Odpovědi
panenka

krémů na suchou plet je spoustu záleží na tom zda chcete denní noční a kolik by jste chtěla za krém zaplatit.já používám od avonu (avon naturals krem je to pletový krém s čajovníkem a okurkou stál mě tehdy 99 kč .kolik stojí nyní nevím .

anonym

Mozna se Vam to nebude zamlouvat,ale mam to vyzkousene na radu kosmeticky,a je to-zabal z obycejneho veproveho sadla,namazete si oblicej i krk tenkou vrstvou a prikryjete si oblicej suchym nahratym rucnikem na 10 az 15minut,pote oblicej oplachnete vlaznou vodou.Zasadne nepouzivat mydlo,to radsi pletovou vodu na suchou plet.Ten vek mame spolecny,a mne se pokozka vratila po 2 mesicich do normalu.A jeste neco PIT dostatek obycejne vody.Prosim dejte mi vedet,zda jsem Vam byla napomocna.

perlicka

Dobrý den,ráda Vám poradím pokud jste ještě nenašla vhodný přípravek na Vaši suchou pleť.Suchou pleť musíte každý den čistit vhodným přípravkem,nejlepší je používat krém čistící 3v1.A poté použít hydratační krém.O pleť by jste se měla starat každé ráno a večer.