MrGandy

Subwoofer v autě přestal hrát.. Čím to může být a co zkontrolovat?

Dobrý večer,

jak již název napovídá- subwoofer přestal fungovat. Zítra na to mrknu podpobněji, ale netušíte náhodou, čím by to mohlo být, případně nějaké tipy, na co mrknout? Baterka je v pořádku. Mám pocit, že se odvařil, jestli je to možné. Zápach jsem sice necítil, ale zesilovač nesvítí, ani tak subwoofer… Funguje jen repro v autě. Do odpoledne ještě hrál normálně, auto jsem zaparkoval na hoďku, potom jsem přejížděl a po nastartování už nehrál… Zítra začnu asi kontrolou u kabeláže, pokud nic, tak to vyhážu a mrknu blíž…, jestli neodešel třeba „jen“ zesilovač…

Odpovědi
Míílla

Prvně se podiv na všechny kontakty jestli se něco neutřepalo. Pak bude mít jistě nějakou pojistku tak tu prohlédnout. Kdyžtak rozdělat a zkusit zapojit čistě jen reprák bez zesáku pokud bude hrát tak je K.O. zesilovač. :)

Petra Kulatá

Nejsem žádný expert, ale máš to dobře zapojený? Podívej se kdyžtak tady: https://www.2din­.cz/neco-spatne-funguje/jak-zapojit-zesilovac-do-auta/