Peťulinečka

Subway Surf

Chtěla bych se zeptat.. Když hraju subway surf.. tak mě tam nejdou vidět ty přátele z FB.. třeba to jejich skóre.. tam je že si to můžu koupit za 5000 korun(jako v tom subway) a když na to kliknu tak se přesměruju na Fb a vypne se to.. prosím nevíte jak to udělat abych tam ty přátelé měla? doufám že ste to z toho výkladu pochopili:)
Doplňuji:
bych třeba viděla to jejich skóre a překonala ho

Odpovědi
Morčata331

Já hraju subway surf a normálně mi to jde a nic jsem neplatila
no skus si to odinstalovat a zase nainstalovat a jestli to nepomůže tak nevím

anonym

Tam není, že by sis to měla koupit, ale za propojení s Facebookem dostaneš 5000 zlaťáků zdarma…