mosoj

Subjektivní vnímání času.

http://vlada.blo­guje.cz/791791-subjektivni-vnimani-casu.php

Nejlepší odpověď
annas

V přítomnosti je nezbytné vydat se dál…, i když zase tolik nemyslím na budoucnost, řídím se tím, co se má stát, to se stane. Mám největší část života za sebou.
Chceme-li se dostat dál, musíme se oprostit od minulosti, ačkoliv vzpomínky jsou rájem, z něhož nemůžeme být vyhnáni.

Čas jako by měl křídla …

Další odpovědi
aramah

To čtení je zajímavé, myslím že žiji ve všech časech..Někdy vzpomínky jindy plány a někdy se poflakuji přítomností :)

pizlicka

hmm,to je vazne zajimave.asi ziji minulosti,ale ted jsem nejak otocila a snazim se zit budoucnosti.no jo,to jsem ja,z extremu,do extremu.ale dekuji,ze uz to vim:-)